قوانین و مقررات سایت آنلاین طرح

10 / 10
از 1 کاربر

وب سایت آنلاین طرح به عنوان یکی از وب سایت های مطرح در زمینه ارائه طرح های لایه باز در بخش های مختلف فعالیت دارد. این وب سایت با گرداوری جمعی از متخصصین گرافیک کشور قصد دارد تا با طراحی و فروش طرح های لایه باز در زمینه های مختلف به صاحبین کسب و کار و یا گرافیست هایی به دنبال طرح آماده برای شروع روند طراحی خود هستند کمک کند تا بتوانند بهترین طرح ها را ارائه نموده و تبلیغات پر بازده ای را انجام دهند. از این رو قوانین و مقرراتی را برای استفاده از طرح های لایه باز ارائه شده توسط این وب سایت در نظر گرفته ایم تا با رعایت آنها بتوانیم روز به روز بر کیفیت خدمات خود بیفزاییم.

1- کلیه طرح های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی آنلاین طرح، اختصاصی  این وب سایت بوده و از سایر وب سایت ها خریداری و یا دانلود نشده است از این رو حق کپی رایت تمامی محصولات در اختیار آنلاین طرح بوده و خریدار صرفا می تواند نسبت به تغییرات جزئی در طرح و چاپ آن اقدام نماید.

2- کلیه خریداران طرح های لایه باز از وب سایت آنلاین طرح نمی توانند به هر طریقی نسبت به انتشار و در دسترس قرار دادن فایل های خریداری شده به سایر افراد و وب سایت ها اقدام نمایند.

3- کلیه خریداران طرح های لایه باز از وب سایت آنلاین طرح نمی توانند به هر طریقی اقدام به فروش فایل های خریداری شده از این وب سایت نمایند.

4- کلیه خریداران می بایست قبل از خرید نسبت به دریافت اطلاعات کامل از طرح مورد نظر با استفاده از اطلاعاتی که بر روی صفحه خرید محصول قرار داده شده است و یا به وسیله تماس با بخش فرش اقدام نمایند زیرا در صورت پرداخت وجه و دانلود فایل توسط کاربر امکان بازگشت وجه پرداختی و یا تعویض طرح خریداری شده با طرحی دیگر به هیچ وجه میسر نمی باشد.

5- تنها در صورتی قادر به دریافت طرح های موجود در سایت هستید که هزینه مربوط به هر یک از آنها را از طریق درگاه های وب سایت به صورت آنلاین پرداخت نموده باشید.

6- امکان ذخیره سازی فایل های خریداری شده تنها یکبار بر روی سیستم کاربر مقدور بوده و و اطلاعات فایل دانلود شده بر روی پنل کاربری سایت ذخیره نشده و در صورتی که کاربر به هر دلیلی فایل دانلود شده را از روی سیستم خود پاک نماید می بایست برای دانلود مجدد آن هزینه مربوطه را واریز نماید.

امیدواریم با رعایت این دست از قوانین بتوانیم نسبت به ارائه بهتر خدمات به شما عزیزان بپردازیم.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :