جهت سفارش بسته ويژه لطفاً کد طرح هاي مورد نظر را از طريق شبکه هاي اجتماعي زير ارسال نماييد:

instagram: onlinetarh

telegram: @onlinetarhcom

whatsapp : onlinetarh

و يا با شمارهاي ذيل تماس حاصل نماييد:

02156174138

09120916705

 

 

کارت ویزیت یکی از ابزارهای عصر حاضر برای معرفی کسب  و کار و یا یک فعالیت به عموم مردم میباشد. کارت ویزیت یک کاغذ چاپی مخصوص است که در ابعاد کوچک چاپ و تولید میشود و میتواند به راحتی در جیب جای گیرد. به طور مثال یک پزشک به راحتی با چاپ کارت ویزیت میتواند اطلاعات خود از قبیل آدرس مطب، نوع فعالیت و همچنین شماره تماس های مطب و خود را در اختیار  عامه مردم قرار دهد. یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی که اطلاعات بسیار بیشتری را در اختیار مردم از یک کسب و کار و فعالیت در اختیار مردم قرار میدهد و از ابعاد بزرگتری نیز برخوردار است تراکت میباشد. افرادی که در زمینه طراحی تراکت و همچنین کارت ویزیت فعالیت میکنند باید طرح های زیبا و جذابی را خلق نمایند  تا هر بیننده ای را به خود خیره کند. اما خلق طرح های زیبا نیازمند خلاقیت طراح است که البته بیشتر طراحان زمان کافی را برای خلق طرح های جدید و زیبا ندارند. سایت انلاین طرح امکان ویژه ای را برای طراحان با نام پکیج ویژه بوجود آورده است که میتوانند بدون نیاز به خلق طرح جدید نیاز طراح را بر طرف نمایند. پکیج ویژه در نظر گرفته شده توسط سایت آنلاین طرح شامل ۱۵ کارت ویزیت و ۱۰ تراکت میباشد که قیمت آن نیز 69 هزار تومان میباشد. طراحان با پرداخت تنها 69 هزار تومان میتوانند از این پکیج ویژه بهره مند شده و دیگر به صرف زمان برای طراحی نمیباشد.

قیمت پکیج ویژه در نظر گرفته شده توسط سایت انلاین طرح بسیار مناسب میباشد و اگر قصد داشته باشید تا پکیج های مشابه با این پکیج را خریداری نمایید مطمئنا باید مبلغ بالاتری را پرداخت کنید. همچنین طرح هایی که سایت آنلاین طرح برای پکیج ویژه گرد آوری کرده است از بهترین طرح ها هستند و نظیر این طرح ها را به سختی میتوانید بیابید.

سایت آنلاین طرح این امکان را ایجاد کرده است تا برای خرید پکیج ویژه نیازی به مراجعه حضوری نباشد. برای خرید پکیج ویژه میتوانید بصورت غیر حضوری و تنها با چند کلیک اقدام نمایید. بعد از خرید پکیج ویژه به راحتی میتوانید آن را دانلود و سپس استفاده نمایید.

طرح های موجود در پکیج ویژه سایت آنلاین طرح از نوع لایه باز هستند و کاربر میتواند ویرایش های مد نظر خود را بر روی طرح اعمال نماید و همچنین مطلبی را به طرح اضافه نماید. سایت آنلاین طرح از سایت های فعال در زمینه ارائه طرح های گرافیکی میباشد که هدفی جز خدمات رسانی به طراحان و سهولت امر طراحی ندارد و امروزه به عنوان مرجعی برای علاقمندان به طراحی در سراسر کشور شناخته میشود.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :