موشن گرافیک

 

نمونه ای ازکار موشن گرافیک 

 

 

 

همانطور که از اسم موشن گرافیک پیداست یعنی گرافیک متحرک که توسط داستانی کوتاه و جذاب هدایت می شود که این موضوع می تواند شرح مختصر و کاربردی از کسب و کارتان و یا معرفی محصولات شما باشد که در آن از اشکال گرافیکی ، لوگو ، همچنین عکس محصولات و خدماتتان باهم تلفیق شده و در نهایت یک فایل ویدیوی گرافیکی خروجی می دهد بنا به سلیقه گاهی موزیک در بک گراند کار پخش می شود وگاهی می توان از صدا برای توضیحات بیشتر استفاده نمود .امروزه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و... و همچنین وب سایت تبلیغات بصورت مجازی انجام می شود و از این روی موشن گرافیک جایگاه خوبی از لحاظ زیبایی بصری و جذابیت در تبلیغات شما دارد که در نهایت فروش بیشتر را برای شما  و مجموعه تان به ارمغان می آورد و از لحاظ پرستیژ کاری پیج اینستاگرام و یا وب سایت شما جایگاه بهتری پیدا خواهد کرد.

بدلیل اینکه امروزه مردم زمان و حوصله کافی ندارند از این رو باید تبلیغ و یا مطلب مورد نظر بصورت خلاصه با جذابیت بالا بیان شود به همین سبب کاربرد موشن گرافیک نمایان می گردد. در اصل موشن گرافیک با زیبایی بصری سبب می شود تا افراد مشتاق شوند به تبلیغ شما توجه کنند.
موشن گرافیک بدلیل اینکه مطالب به صورت صوت و تصویر هستند برای تمامی سنین قابل فهم است، که این قدرت موشن گرافیک را نشان میدهد.

شاید این سوال برای شما پیش بیایید که موشن گرافیک به درد چه کسانی می خورد؟
برای جواب به این سوال باید گفت برای تمامی کسانی که میخواهند محصول و یا خدمتی را ارائه دهند مفید می باشد بخصوص افرادی که در زمینه شبکه های اجتماعی و سایت فعال هستند.


نوعی دیگر از کاربردهای فوق العاده موشن گرافیک ساخت بنر متحرک ، بنر سایت ، بنر تبلیغاتی ، بنر گیف ، گیف کارتونی با ایده ای جذاب قابل ارائه می باشد. این موارد علاوه بر جلب توجه در ذهن ماندگار خواهد شد و در نتیجه بازخورد بهتری از مشتریان خواهید گرفت.

نمونه های موشن گرافیک :
موشن گرافیک : تصاویر گرافیکی و داستانی کوتاه از محصول و یا خدمات شما به همراه صدا.
لوگو موشن : لوگوی برند شما بصورت فایلی گرافیکی و جذاب نمایش داده می شود.
بنر متحرک : شامل اشکال متحرک برای توضیح خدمات و یا تخفیفات.
بنر سایت : تولید فایل گرافیکی برای جذابیت هرچه بیشتر سایت تان.
بنر تبلیغاتی : بنری خاص جهت تبلیغ ویژه ای در مورد خدمت یا محصولی خاص با هدف جلب توجهی بالا.
بنر گیف : همان بنر متحرک هست که بنا به سازگاری با اکثریت سیستم ها با خروجی گیف می باشد.
ساخت گیف و بنر متحرک

 

جهت سفارش طراحی موشن گرافیک باتوجه به سليقه و نياز شما از طريق شبکه هاي اجتماعي تماس حاصل نمایید:

instagram:onlinetarh
telegram:@onlinetarhcom
whatsapp : onlinetarh

و يا با شمارهاي ذيل تماس حاصل نماييد:

02156174138
09120916705

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :