123467مجموع 102 مطلب دانلود
123467مجموع 102 مطلب دانلود

کارت ویزیت از جمله کارت های کوچک تبلیغاتی و اطلاع رسانی به شمار می رود که بیشتر فعالان در صنف های مختلف از آن برای معرفی خود به مشتری به صورت انبوه و گسترده استفاده میکنند. کارت ویزیت ابعاد کوچکی دارد و به راحتی درون جیب قرار میگرید. ابعاد کوچک کارت ویزیت باعث شده تا امروزه تعداد زیادی از انواع مختلف این کارت ها در جیب و کیف هر شخصی وجود داشته باشد. طرح کارت ویزیت می تواند تاثیر زیادی در مخاطب داشته باشد که از این رو طراح باید نکاتی را در طراحی رعایت نماید.

طرح لایه باز کارت ویزیت نباید از طرح های تکراری که در بسیاری از کارت ویزیت ها استفاده می شود برخوردار باشد. اینجاست که خلاقیت طراح اهمیت زیادی پیدا می کند. طراح با استفاده از خلاقیت خود می تواند طرح هایی را  ابداع کند که نسبت به سایر کارت های ویزیت متمایز باشد.

رنگ هایی که در طرح لایه باز کارت ویزیت به کار می روند باید از رنگ های جذاب و چشمگیر باشند. البته در انتخاب رنگ برای طرح PSD کارت ویزیت باید به نوع فعالیت متقاضی نیز توجه شود. رنگ های به کار رفته برای طرح کارت ویزیت یک مطب با رنگ های کارت ویزیت یک مجتمع صنعتی کاملا متفاوت است. رنگهای مورد استفاده برای مطب از رنگ های ملایم و رنگ های کارت ویزیت مجتمع های صنعتی و تولید کننده نیز کمی تند تر انتخاب میشوند.

طرح لایه باز کارت ویزیت

همه اطلاعات مهم باید در طرح لایه باز کارت ویزیت جای گیرد. اطلاعاتی که مخاطب به آنها نیاز دارد باید در طرح کارت ویزیت وجود داشته باشد. از جمله اطلاعات مهمی که در طرح کارت ویزیت باید درج شود شماره های تماس و همچنین نام صنف میباشد. نام صنف و فروشگاه، خدماتی که ارائه میدهد و همچنین شماره های تماس از جمله مهمترین اطلاعاتی هستند که در طرح لایه باز کارت ویزیت باید درج شوند. همچنین ترتیب و نحوه قرار گیری این اطلاعات باید به گونه ای باشد که مخاطب هیچگونه مشکلی در مشاهده و خواندن آنها نداشته باشد.

شلوغ شدن بیش از حد طرح PSD کارت ویزیت یکی از اشتباهاتی است که طراحان نسبت به آن بی توجه هستند. طرح لایه باز کارت ویزیت نباید چندان شلوغ باشد زیرا باعث میشود تا مخاطب با مشاهده شلوغی سر در گم شده و علاقه چندانی به خواندن مطالب از خود نشان ندهد.

اگر قرار بر استفاده از تصاویر مرتبط با صنف در طرح لایه باز کارت ویزیت باشد بهتر است تصاویر واقعی استفاده شوند. بهطور مثال میتوان عکس هایی را از فروشگاه ثبت نمود و در طراحی کارت ویزیت بکار برد. سایت آنلاین طرح این فرصت را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید انواع طرح لایه باز کارت ویزیت متناسب با صنف خود را به راحتی و بصورت آنلاین خریداری نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :