1مجموع 10 مطلب دانلود
1مجموع 10 مطلب دانلود

با پوستر همگی ما آشنایی داریم. پوستر ها از گذشته تا کنون زیبنده اتاق هایمان بوده اند و خاطرات زیادی از پوسترها داریم. امروزه کاربرد پوسترها فراتر از  اتاق منازل میباشد و در ادارات نیز از پوسترهای تبلیغاتی استفاده میشود. همین کاربرد بالای پوستر باعث شده تا طرح لایه باز پوستر نیز اهمیت بسیار زیادی پیدا کند. در طرح PSD پوستر باید بصورت خلاقانه عمل شود زیرا مشتری ممکن است نسبت به علاقه خود نوع خاصی از پوستر را مد نظر داشته باشد.

رنگ به کار رفته در طرح لایه باز پوستر باید به گونه ای باشد که در مخاطب ایجاد انرژی و انگیزه کند. اصلی ترین جز به کار رفته در پوستر همان رنگ میباشد که البته رنگ ها نسبت به تزئینی و همچنین تبلیغاتی بودن آنها متفاوت است. در طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی معمولا از رنگ هایی استفاده میشود که عامه پسند هستند اما در طرح PSD پوستر خانگی از هر رنگی استفاده میشود زیرا سلایق هر شخصی متفاوت است.

طرح لایه باز پوستر

مورد بسیار مهم بعدی در طرح لایه باز پوستر استفاده از فونت های مناسب میباشد. فونت ها در طرح لایه باز پوستر بیشتر از فونت هایی استفاده میشوند که توجه مخاطب را به خود جلب کند. فونت های ساده نمیتوانند تاثیر چندانی در جلب توجه مخاطب داشته باشند و بکارگیری از این دسته فونت ها در موارد کمی کاربرد دارد.

در طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی همواره نباید یک  عکس و یا یک متن به تصویر کشیده شود. در طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی باید از خلاقیت استفاده نمود و از تصویر و یا ترکیب چند تصویر با یکدیگر یک مفهوم خاص را به بیننده منتقل نمود. در واقع تصاویری که در طرح لایه باز پوستر وجود دارند اهمیت ندارند بلکه تصویر جدیدی که از ترکیب چند تصویر بوجود آمده است اهمیت دارد.

در طرح لایه باز پوستر باید تا جای ممکن گزیده گویی رعایت شود. طرح لایه باز پوستر جایی برای پر حرفی و زیاده گویی نیست و باید از کلمات و جملات مختصر و پر محتوا استفاده شود. در طرح لایه باز پوستر باید کلمه ای به کار برده شود که مفهوم خود را در یک جمله به مخاطب منتقل کند. در طرح لایه باز پوستر اگر بصورت خلاقانه عمل شود میتوان یک قسمت از تصویر را نسبت به سایر بخش های تصویر بولد و بزرگنمایی نموده که این بزرگنمایی در طرح PSD پوستر میتواند از طریق پر رنگ تر کردن نقطه مورد نظر و یا کمرنگ تر کردن آن انجام شود.

طرح لایه باز پوستر همواره نباید بصورت رنگی باشد بلکه در برخی اوقات طرح لایه باز پوستر سیاه وسفید میتواند جلوه بسیار زیبا و خاصی را بخصوص در دکوراسیون های کلاسیک ایجاد کند. برای خرید طرح لایه باز پوستر میتوانید به سایت آنلاین طرح مراجعه نموده و خرید طرح PSD پوستر را انجام دهید. فروش طرح لایه باز پوستر در سایت آنلاین طرح بصورت ۲۴ ساعته انجام میشود و در هر ساعت از شبانه روز میتوانید خرید طرح PSD پوستر خود را انجام دهید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :