12مجموع 31 مطلب دانلود
12مجموع 31 مطلب دانلود

ست اداری به مجموعه ای از تجهیزات به کار رفته در محیط های اداری گفته میشود که در کنار یکدیگر میتوانند زیبایی و نظم خاصی را بوجود آورند. طرح ست اداری توسط کارفرما و یا طراح انتخاب و بر روی تجهیزات چاپ میشوند. طرح PSD ست اداری اجزا مختلفی را در بر میگیرد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

نام طرح لایه باز ست اداری یکی از مهمترین اجزا میباشد. نام طرح ست اداری میتوانید توسط کارفرما از قبل تعیین شود یا خلق آن به طراح سپرده شود. انتخاب نام مناسب طرح لایه باز ست اداری بستگی به خلاقیت و تجربه طراح دارد.

لوگو یکی دیگر از اجزای مهم طرح PSD ست اداری میباشد. معمولا هر شرکتی برای خود یک لوگو در نظر گرفته است و اگر در غیر این صورت باشد طراحی لوگو نیز بر عهده طراح خواهد بود. طراحی لوگو بسیار مهم است زیرا لوگو نشان دهنده هویت شرکت میباشد.

طرح لایه باز ست اداری

بعد از آنکه نام و همچنین لوگو طرح ست اداری مشخص شد نوبت به انتخاب رنگ میرسد که در این مورد نیز معمولا رنگ مورد نظر شرکت لحاظ میشود. هر شرکتی ممکن است یک رنک سازمانی را برای خود انتخاب کرده باشد که این رنک میتواند الگوی مناسبی برای طرح لایه باز ست اداری باشد.

در آخر نیز برای متن طرح PSD ست اداری نیز فونت مناسب در نظر گرفته می شود. فونت ها نسبت به نظر کارشناس در انواع مختلفی انتخاب میشوند که البته طراح به نوع فعالیت شرکت در انتخاب فونت نیز توجه زیادی باید داشته باشد.

طرح لایه باز ست اداری بر روی هر وسیله ای که در ادارات وجود دارد ممکن است به کار رود. البته این وسایل به صورت سلیقه ای انتخاب میشوند و شرکت و مدیریت شرکت میتواند وسایل مورد نظر خود را برای درج طرح لایه باز ست اداری تعیین نماید. از مهمترین وسایلی که طرح ست اداری بر روی آنها اعمال میشود میتوان به کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، فولدر، هدایای تبلیغاتی و انواع بسته بندی اشاره نمود که در کنار یکدیگر جلوه بسیار زیبا و یکنواختی را پدید می آورند.

بهترین و زیباترین طرح لایه باز ست اداری و طرح PSD ست اداری را میتوانید در سایت آنلاین طرح بیابید. سایت آنلاین طرح یکی از سایت هایی است که با سابقه چندین ساله خود آرشیوی از بهترین انواع طرح لایه باز ست اداری را گرد آورده است تا در اختیار علاقمندان قرار دهد. خرید طرح لایه باز ست اداری از سایت آنلاین طرح کاملا مقرون بصرفه تر از سایر فروشندگان میباشد زیرا این شرکت قیمت های بسیار منصفانه ای را برای انواع طرح لایه باز ست اداری در نظر گرفته است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :