123مجموع 41 مطلب دانلود
123مجموع 41 مطلب دانلود

بنر یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی محسوب میشود که از قیمت بسیار مناسبی نیز نسبت به سایر روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برخوردار است. طرح لایه باز بنر باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا بتواند تاثیرگذار و چشمگیر باشد.

طرح لایه باز بنر نسبت به درخواست مشتری متفاوت میباشد. همانطور که در بالا نیز برای تعرف بنر نیز به آن اشاره شد، بنرها به طور کلی برای مقاصد تبلیغاتی و همچنین اطلاع رسانی به کار میروند که همین موضوع باعث شده تا از طرح های متفاوتی نسبت به نوع کاربری آنها استفاده شود. به طور کلی طرح PSD بنر باید از یک سری مشخصات کلی برخوردار باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

طرح لایه باز بنر از یک طرح به عنوان بک گراند برخوردار است که این بک گراند ممکن است ساده و یا پر زرق و برق باشد. بک گراند های ساده در طرح لایه باز بنر برای مناسبت ها بسیار مناسب است و میتوان از آنها برای مراسم های شاد و یا عزادارای ها استفاده نمود. البته طیف رنگی بگ گراند طرح لایه باز بنر مراسم های شاد از رنگ های روشن و عزاداری ها نیز از رنگ های تیره میباشد.

طرح لایه باز بنر

پس زمینه هایی نیز که برای طرح لایه باز بنر تبلیغاتی و معرفی به کار میروند نیز ممکن است هر چیزی باشد.  پس زمینه طرح PSD بنر تبلیغاتی و معرفی میتواند یک طیف رنگی خاص و یا یک تصویر باشد.

از پس زمینه طرح لایه باز بنر که بگذریم نوبت به مطالبی میرسد که بر ر وی پس زمینه قرار میگیرند. اولین نکته ای که نسبت به مطالب روی طرح PSD بنر باید به آن توجه شود عدم استفاده از مطالب زیاد و پر حجم میباشد. متون و همچنین تصاویری که در طرح لایه باز بنر به کار میروند نباید به حدی باشد که باعث شلوغ شدن آن شود. بنرهای شلوغ و پرحجم جلوه ظاهری چندان جالبی را بخصوص برای بنرهای تبلغاتی و معرفی بوجود نمی آورند.

طرح لایه باز بنر باید شفاف و با کیفیت باشد. حتما تابحال بنرهای زیادی را در سطح شهر دیده اید که از کیفیت پایینی برخوردار هستند. این بنرها نمیتوانند در جلب توجه مخاطب به دلیل کیفیت پایینی که دارند چندان موفق عمل کنند. اما زمانی که کیفیت و شفافیت طرح لایه باز بنر بالا میرود مخاطب نیز نا خوداگاه برای مشاهده و مطالعه مطالب درج شده بر روی بنر جذب میشود.

برای خرید طرح لایه باز بنر میتوانید به سایت آنلاین طرح که انواع طرح لایه باز بنر برای مناسبت های گوناگون را موجود دارد مراجعه نمایید. سایت آنلاین طرح برای فروش طرح لایه باز بنر سعی نموده است تا قیمت هایی پایینتر از قیمت سایر فروشندگان را در نظر بگیرد که کاملا اقتصادی و مقرون بصرفه میباشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :