1مجموع 12 مطلب دانلود
1مجموع 12 مطلب دانلود

بروشورها از کتابچه های کوچک و در چندین صفحه  هستند که اطلاعاتی را نسبت به محصول و یا محصولات در اختیار مصرف کننده قرار میدهند. در واقع مصرف کننده میتواند اطلاعات محصول را در بروشور مطالعه و مشاهده نموده و سپس با توجه به اطلاعات کسب شده تصمیم به خریدبگیرد. طرح بروشور باید جذاب و تاثیرگذار باشد تا بتواند مخاطب را به خود جلب نماید. نکاتی در طرح لایه باز بروشور وجود دارد که باید رعایت شوند:

در طرح PSD بروشور بهتر است از رنگ های ساده استفاده شود. بروشور همانطور که گفته شد از جمله ابزارهای اطلاع رسانی میباشد و به همین دلیل نیازی به استفاده از رنگ های خیره کننده و جیغ برای طرح لایه باز بروشور وجود ندارد.

متونی که در طرح لایه باز بروشور برای اطلاعات محصول به کار میروند باید کامل و بدون نقص باشند. طراح باید اطلاعات محصول را از تولید کننده دریافت نموده و آنرا در طرح PSD بروشور لحاظ نماید. نحوه قرار گیری متون نیز بسیار مهم است و باید در محلی درج گردد که منجر به شلوغ شدن بروشور و سر درگمی مخاطب به هنگام مشاهده بروشور نشوند.

طرح لایه باز بروشور

فونت های طرح لایه باز بروشور بهتر است از سه نوع مختلف انتخاب شوند. یک فونت می تواند سادگی بیش از حد را برای بروشور ایجاد کند و همچنین استفاده از فونت های زیاد نیز باعث شلوغ شدن بروشور میشود. سه نوع فونت برای طرح لایه باز بروشور که به ترتیب برای عنوان، زیر شاخه ها و همچنین شرح محصول به کار میرود بسیار مناسب است.

شفافیت طرح لایه باز بروشور چه در تصاویر و چه در متون باید بالا باشد. متون و تصاویری که از شفافیت کمی برخوردار هستند رغبت کمی را در مخاطب برای مشاهده و مطالعه اطلاعات محصول به وجود می آورند.

هماهنگی بین اطلاعات و تصاویر طرح لایه باز بروشور از نکات مهمی است که متاسفانه بسیاری از طراحان دقت چندانی در این مورد به خرج نمیدهند. طراحان عادت کرده اند تا تصاویری را برای طرح PSD بروشور انتخاب میکنند که تناسب و هماهنگی چندانی با اطلاعات آن ندارد. بهتر است تصاویری از محصول مورد نظر از مشتری دریافت شود و سپس از این تصاویر در طرح لایه باز بروشور استفاده گردد تا تطابق کاملی بین متن و تصویر ایجاد شود. لازم نیست تا برای خرید طرح لایه باز بروشور خود را به زحمت انداخته و از منزل و یا محل کار خارج شوید. فروش طرح لایه باز بروشور در سایت آنلاین طرح به راحتی و با چند کلیک انجام میشود و قیمت های بسیار مناسبی نیز برای طرح PSD بروشور در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :