جهت سفارش انواع لوگو باتوجه به سليقه و نياز شما لطفاً متن خود را از طريق شبکه هاي اجتماعي زير ارسال نماييد:

instagram:onlinetarh
telegram:@onlinetarhcom
whatsapp : onlinetarh

و يا با شمارهاي ذيل تماس حاصل نماييد:

02156174138
09120916705

 

 

لوگو در حقیقت یک نماد تصویری محسوب میشود که میتواند هویت یک سایت، برند، شرکت و یا محصول شرکت را نشان دهد. طراحی اختصاصی لوگو به گونه ای است که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات میباشد. کمتر شرکتی را میتوانید بیابید که یک لوگو برای شرکت و یا محصول شرکت در اختیار نداشته باشد. طراحی اختصاصی لوگو برای یکبار ترسیم میشود و به همین دلیل باید به نحوی رسم شود که بالاترین تاثیرگذاری را داشته باشد. اما نکاتی وجود دارد که بعد از ترسیم طراحی اختصاصی لوگو باید به دقت رعایت شود:

رنگ های طراحی اختصاصی لوگو باید از رنگ های تاثیرگذار انتخاب شوند. هر رنگی برای طراحی اختصاصی لوگو مناسب نمیباشد. برخی طرح های لوگو در دنیا وجود دارند که فقط از طریق رنگشان قابل شناسایی هستند پس رنگ تاثیر بسیار زیادی در طراحی اختصاصی لوگو دارد. همچنین اگر قرار است از چندین رنگ در طراحی اختصاصی لوگو استفاده شود بهتر است رنگ هایی انتخاب شوند که در چرخه رنگ به یکدیگر نزدیک باشند. به طور مثال رنگ های قرمز،‌نارنجی و صورتی در یک چرخه رنگ قرار دارند که میتوانند در کنار یکدیگر یک طراحی اختصاصی لوگو زیبا را پدید آورند. این چرخه رنگ ها در لوگوی شرکت گوگل به راحتی قابل مشاهده هستند.

یک سبک مناسب برای طراحی اختصاصی لوگو باید انتخاب شود. برای انتخاب بهترین سبک طراحی اختصاصی لوگو باید خود را جای مردم عادی که قرار است لوگوی شما را بارها در خیابان و هر مکان دیگری ببینند قرار دهید. میتوان برای یافتن سبک مناسب برای طراحی اختصاصی لوگو یک نظر سنجی برگزار نموده  تا بتوانید نظر عامه مردم را نسبت به لوگو دریافت نموده و نسبت به آن طراحی را انجام دهید.

طرح لایه باز لوگو

در طراحی طراحی اختصاصی لوگو باید به صنفی که شرکت در آن زمینه فعالیت میکند توجه شود. طراحی اختصاصی لوگو شرکت غذایی نمیتواند از لحاظ رنگ و همچنین ساختار مشابه طراحی اختصاصی لوگو یک شرکت صنعتی در زمینه خودرو باشد. کپی برداری از طراحی اختصاصی لوگو شرکتها و برندهایی که از لحاظ صنفی هیچ ارتباطی با صنف شما ندارند کاملا اشتباه میباشد.

به هیچ وجه اجازه ندهید طراحی اختصاصی لوگو شرکت مشابه شرکت های دیگر از جمله شرکت های مطرح جهان باشد. این کار نه تنها باعث زیباتر شدن طراحی اختصاصی لوگو میشود بلکه عدم اطمینان مشتری به برند و شرکت را نیز به دلیل کپی برداری خواهد شد.

اگر به دنبال یک طراحی اختصاصی لوگو زیبا برای شرکت، برند و محصول خود هستید نیازی نیست تا به دنبای یک طراح باشید. سایت آنلاین طرح از سایت هایی است که با قیمت بسیار مناسب در زمینه طراحی اختصاصی لوگو فعالیت میکند و افتخار دارد که آرشیوی از بهترین انواع طراحی اختصاصی لوگو را در اختیار شما قرار داده و در ضمن تنها مرجع آنلاین طراحی اختصاصی لوگو در ایران محسوب میشود.

 

 


 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :