طرح لايه باز تراکت چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طرح لايه باز تراکت چیست؟

طرح لايه باز تراکت معمولا برگه‌ای چاپ شده است که توجه عموم را به شغل شما وا می دارد، طرح لايه باز تراکت بسیار مهم است و باید به گونه ای خلاقانه باشد که به اتفاقی عجیب وجذاب، شغل شما و نکات مثبت شغل شما نسبت به دیگران، فکر جدید و نوع کار گرفته می‌شود. طرح لايه باز تراکت اصولا پیامی خاص را به مخاطب و مشتری مورد نظر شما می رساند. طرح لايه باز تراکت بصورت فایل گرافیکی است که بعد از چاپ طرح لايه باز تراکت بروی چاپ می‌شود.

طرح لایه باز تراکت

البته، طرح لايه باز تراکت اندازه‌ی مشخص و تعیین شده ای ندارد و بنا به نیاز شما در سایز های مختلف طراحی می شود ولی برای اینکه بهینه تر باشد توصیه می شود طرح لايه باز تراکت در سایزهای سری آ و ب طراحی شود تا در زمان چاپ پرتی کمتری داشته باشد.

عموما برای طرح لايه باز تراکت بصورت یک رو طراحی می شود ولی بهتر است که طرح لايه باز تراکت بصورت دو رو باشد تا هزینه چاپ بصرفه تر باشد.

طرح لايه باز تراکت بنا به سلیفه شما و طراح خلاق با هر رنگی می تواند طراحی شود ولی در کنار آن نباید روانشناسی رنگها را در طرح لايه باز تراکت فراموش کرد، که هم در زیبایی بصری مهم است  و هم در فروش شما تاثیری بسیار مهمی می گذارد از این رو مهم است که طرح لايه باز تراکت را به دست یک طراح حرفه ای طرح لايه باز تراکت و سایر فایل های گرافیکی بسپارید.

طرح لايه باز تراکت معمولا بصورت های مختلفی ارائه می شود برای مثال مناسبتی خاص یا افتتاح شعبه ای از فروشگاه های مختلف، حراج و تخفیفات ویژه.

کاربرد طرح لايه باز تراکت در کجاست؟

طرح لايه باز تراکت توسط طراح طرح های گرافیکی یا شخص است یا شرکت خصوصی که عموما طرح لايه باز تراکت حرفه ای را باید از این اشخاص در خواست کرد.

طرح لايه باز تراکت چه هدفی را دنبال می کند ؟

تبلیغ یک کنسرت، محصولات یک شرکت و یا کسب و کارهای کوچک و بزرگ و هم چنین اطلاع رسانی در مورد یک موضوعی خاص از جمله موارد استفاده از طرح لايه باز تراکت می باشد.

استخدام برای شرکت‌ها یا سازمان‌ها

طرح لايه باز تراکت گاهی بعنوان پوستر و آگهی استخدام نیز مورد استفاده قرار میگیرد..

سایزهای مختلفی برای طرح لايه باز تراکت وجودذارد که از جمله آنها می توان به سایزهای آ6 ، آ5 ، آ4 ، آ3 ، و همچنی  سری ب که به همین صورت است اشاره کرد.

برای طراحی طرح لايه باز تراکت حتما باید طراح را مطلع کرد که قرار است با چه دستگاهی چاپ شود . اگر قرار است طرح لايه باز تراکت بصورت دیجیتال چاپ شود باید مود رنگ آن آر جی بی باشد و اگر قرار باشد طرح لايه باز تراکت با دستگاه افست چاپ شود باید حتما از مود رنگی سی ام وای کی استفاده گردد تا کیفیت مطلوب را به شما بدهد.

 نکته مهمی دیگری مه حائز اهمیت است باید طرح لايه باز تراکت بعداز چاپ بصورت صحیح پخش شود تا تبلیغ کننده ثمره کار خود را در فروش بیشتر ببیند.

گاهی اوقات در خیابان  گاهی در منازل و یا جلوی شیشه خودرو ها گذاشته می شود برای جلب توجه مردم مخاطبان که همین ها می توانند جز مشتریان شما شوند اینجا نیزطرح لايه باز تراکت بسیار مهم است تا طرحی چشم نواز باشد که مخاطب آنرا نگه دارد یا بخواند در نتیجه جز مشتریان شما بشود.

طرح لایه باز تراکت آنلاین

البته با پیشرفت شبکه های اجتماعی و دیجیتال شدن تبلیغات باز هم طرح لايه باز تراکت جهت طراحی آسان برای شما لازم می باشد. که با ویرایش طرح لايه باز تراکت می توانید فایل مورد نظر خود را در کسری از ثانیه بوجود آورید.

علاوه بر زیبایی طرح لايه باز تراکت جملات نیز بسیار مهم است برای بازخورد بهترتبلیغات.

از جملاتی استفاده کنید که مشتری را ترغیب کند علاوه بر تخفیفات باید از عکس های با کیفیت در طرح لايه باز تراکت استفاده کرد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :