طراحی لوگو اسم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی لوگو اسم

وقتی طراحی لوگو اسم دارای پیام مهمی نباشد و به گونه ای طراحی شده باشد که فقط زیبا باشد می توان گفت طراحی لوگو کار خود را به درستی انجام نداده است زیرا طراحی لوگو اسم باید علیرغم داشتن زیبایی بصری پیام لازم را به مشتری القا کند که این امر باید توسط فردی مجرب در زمینه طراحی لوگو انجام شود که بتواند تمامی المان های طراحی لوگو را بسنجد و در نتیجه خروجی کار بهینه تر و حرفه ای تر باشد.

طراحی لوگو

طراحی لوگو اسم باید در کمال زیبای و سادگی پیامی را از حرفه شما به مخاطب برساند.

طراحی لوگو اسم نباید زیاد شلوغ و نامفهوم باشد که مخاطب سردرگم شود.

در طراحی لوگو رنگ بندی و خلاقیت حرف اول را می زند و بهتر است بسته به نوع کار گاهی اوقات جلوه هنری نیز داشته باشد.

طراحی لوگو حرفه ای باید بگونه ای باشد که در ذهن مخاطب بنشیند و حتی مخاطب فکر کند سالهاست شما را می شناسد.

طراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه یعنی یک لوگوی هنری بی نقص اما پر مفهوم .

طراحی لوگو باید کیفیت لازم را داشته تا در صورت نیاز هم در ابعاد مختلف و هم در چاپ های مختلف خروجی خوبی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت طراحی لوگو کلیک کنید

جهت طراحی لوگو اسم علاوه بر داشتن علم گرافیک و خلاقیت لازم است نرم افزارهایی را نیز یاد بگیرید که در ادامه در موردش خواهیم گفت.

برای طراحی لوگو بدون نقص باید اول از همه تخصص در زمینه برندیگ داشته باشد هم چنین مخاطب شناسی ، درک کامل از شغل و هدف مشتریتان برای طراحی لوگو ، خلاق بودن و ایده پردازی در طراحی لوگو ، اگر طراحی دستی و یا خوشنویس هستید می توانید در راستای پیاده سازی طراحی لوگو ابتدا با قلم شروع کنید و در انتها توسط رایانه طراحی لوگو را کامل کنید.

و اما مهم ترین بخش طراحی لوگو گرافیک کامپیوتری می باشد جهت طراحی و یا تکمیل فرایندی که با قلم شروع کرده اید نواقصی دارد که توسط نرم افزار رفع نقش می شود که طراحی لوگو بدون نقص تحویل مشتری شود خوشبختانه تمامی این ایرادات در مجموعه ما توسط کارشناسان برطرف می شود و فایل طراحی لوگو که در اختیار مشتری قرار میگیرد فایل نهایی و بدون نقص می باشد.

طراحی لوگو لایه باز

یک گرافیست حرفه ای برای طراحی لوگو باید کاملا تسلط به نرم افزارهای طراحی داشته باشد و از پس کار خود بربیاید.

بارها دیده شده گرافیست فایل زیبایی را قلم زده ولی چون علم رفع نقص و یا تبدیل به فایل گرافیکی را ندارد در انتها کارش دچار نقص می شود و نتیجه مظلوب طراحی لوگو را نمی گیرد و مشتری از طراحی لوگو راضی نخواهد شد.

CorelDraw  . Adobe Illustrator. Adobe photoshop  از جمله معروفترین و بهترین نرم افزارها به شمار می آیند البته ناگفته نماند نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارد ولی اینها جز بهترین ها هستند از دید تخصصی جهت طراحی لوگو حرفه ای.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :