طراحی لوگوی اختصاصی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی لوگوی اختصاصی

طراحی لوگوی اختصاصی یک نشانه‌ ی گرافیکی است که  به صورت آرم، شکل هندسی و یا حروف انگلیسی یا فارسی و ترکیبی از اینهاست که بصورت کاملا اختصاصی برای مجموعه شما طراحی می شود که این طراحی لوگوی اختصاصی فقط برای شما بوده و می توانید آن را به ثبت برسانید تا شخص یا مجموعه ی دیگری آنرا کپی و یا از لوگوی اختصاصی شما استفاده ننماید.

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگوی اختصاصی توسط شرکت های تبلیغاتی طراحی می شود که سایت آنلاین طرح  این مقوله را با نهایت دقت ، کیفیت  به صورت کاملا حرفه ای در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی لوگوی اختصاصی برای شرکت های خصوصی و دولتی ارگان ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک و حتی نام شخصی استفاده می‌شود تا از این طریق برند و نام خود را رسمی تر و شکیل تر به مخاطب مشتری و بازار هدف خود معرفی نماید.

طراحی لوگوی اختصاصی توسط طراح آنلاین طرح با تجربه وخلاقیت ، بی مثل و مانند بودن زیبایی دیداری ایجاد میکند که مخاطب و مشتری شما آن را برای مدتها در ذهن خود نگه خواهد داشت.

طراحی لوگوی اختصاصی می‌تواند تلفیقی از حرف ها، اشکال باشد که معرفه شغل و کسب و کارتان خواهد بود.

طراحی لوگوی اختصاصی باید زیبایی بصری منحصر به فرد بودن و از همه مهم تر یک ویژگی داشته باشد که نتوان آن را در جای دیگری پیدا کرد که در اینجا منظور همان خلاقیت در طراحی لوگوی اختصاصی می باشد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد در نگاه اول لوگو ، آرم  یا نشان به شکل عجیب به نظر برسد اما با کمی دقت بیشتر متوجه می شود که شکل یا نوشته ای در لوگو پنهان شده این نهایت خلاقیت یک طراح می باشد که در طراحی لوگوی اختصاصی بکار می برد و همگان را حیرت زده خواهد کرد.

طراحی لوگوی اختصاصی اختصاصی بقدر مهم است در برند سازی شما در ذهن مخاطب که گاهی اوقات در ذهن مخاطب فقط لوگو می نشیند مثل آرم نایک یا بنز این ها همه از توانمندی یک طراحی لوگوی اختصاصی حرفه ای می باشد.

انواع طراحی لوگوی اختصاصی:

طراحی لوگوی اختصاصی را می‌توان به چند دسته تقسیم نمود:

طراحی لوگوی اختصاصی نوشتاری یا متنی که می تواند فارسی و یا لاتین باشد.

مثل طراحی لوگوی اختصاصی گوگل

طراحی لوگوی اختصاصی بصورت اشکال که می توان با خلاقیت از اشکال هندسی و گرافیکی استفاده نمود. مثل لوگوی اختصاصی بنز و نایک

طراحی لوگوی اختصاصی ترکیبی که می شود ترکیبی از متن و نوشته و اشکال هندسی و گرافیکی بکار برد. مثل لوگوی اختصاصی همراه اول

ویژگی‌های طراحی لوگوی اختصاصی حرفه ای :

طراحی لوگوی اختصاصی حرفه ای باید دارای این ویژگی‌ها باشد؛

نوشته : یک طراحی لوگوی اختصاصی حرفه ای  عالی و موفق باید نام شرکت را به گونه ای که زیبای بصری داشته باشد نشان دهد. و همچنین بسته به نوع کار رسمی غیر رسمی هم خوانی داشته باشد برای مثال برای طراحی لوگوی اختصاصی برای یک مهد کودک باید از نوشته های کودکانه یا اشکالی که به کودکان ربط دارد طراحی شود یا به عبارتی بهتر طراحی لوگوی اختصاصی بصورت کودکانه انجام شود. تا مخاطب با دیدن لوگو به سرعت متوجه شود به مربوط به چه نوع کسب و کاری است.

طراحی لوگو اختصاصی آنلاین

طراحی لوگوی اختصاصی باید به گونه ای طراحی شود که اگر در طول زمان نیاز به تغییرات داشت در راستای تکامل این قابلیت را داشته باشد که تکامل پیدا کند حتی شده با تغییرات بسیار جزیی.

طراحی لوگوی اختصاصی  باید به گونه ای باشد که هم بصورت رنگی و هم بصورت تک رنگ یا سیاه سفید بشود از آن استفاده کرد برای مثال تک رنگ  برای مهر و رنگی برای کارت ویزیت

طراحی لوگوی اختصاصی باید دارای کیفیت لازم باشد که بتوان از آن هم در تبلیغات شهری مثل بیلبورد استفاده نمود هم در هدایای تبلیغاتی هم در فضای مجازی سایت و شبکه های اجتماعی.

طراحی لوگوی اختصاصی باید کاملا منحصر بفرد باشد تا بتوان آنرا به ثیت رساند به منظور جلوگیری از سو استفاده احتمالی از برند شما.

در نتیجه بصورت اختصار و چکیده کلام باید گفت طراحی لوگوی اختصاصی حرفه ای باید هم ساده هم شکیل و منحصر بفرد و همچنین مرتبط با کسب و کار شما باشد و از همه مهمتر خلاقیت در طراحی لوگوی اختصاصی داشته باشد که بتواند نهایت ارتباط را با مشتری و مخاطب شما برقرار نماید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :