طراحی لایه باز کارت ویزیت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی لایه باز کارت ویزیت

کارت ویزیت مهمترین رکن معرفی برای کسب و کارهاست. کارت ویزیت لایه باز که معمولا و عموما بوسیله طراح طرح های لایه باز انجام می شود، اگر کارت ویزیت در تعداد کم یا چاپ کارت ویزیت فوری بخواهید باید از چاپ دیجیتال برای چاپ کارت ویزیت لایه باز استفاده نمود. کیفیت چاپ کارت ویزیت کاملا بستگی به طراح کارت ویزیت لایه باز دارد که کیفیت مناسب را در طراحی رعایت کرده باشد.

کارت ویزیت لایه باز

طراحی کارت ویزیت لایه باز حرفه ای بوسیله نرم افزارهای گرافیکی فتوشاپ و یا کرل و یا سایر نرم افزار های گرافیکی موجود در بازار انجام می گیرد. کارت ویزیت لایه باز برای چاپ ویزیت کتان و کارت ویزیت سلفون مات یا کارت ویزیت براق و کارت ویزیت لمینیت مات و کارت ویزیت براق از انواع کارت ویزیت های فانتزی هستند.

کارت ویزیت حرفه ای و از مهمترین ارکان تبلیغاتی است که برای معرفی شما و کسب و کارتان و برندتان و تخصص تان به دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت پیشرفت کسب و کارهای کوچک و تبدیل آن به کسب و کارهای بزرگ از کارت ویزیت ها که می توان استفاده کردکه طرح کارت ویزیت لایه باز که توسط طراح کارت ویزیت لایه باز طراحی می شود بسیار مهم است. جنس کارت ویزیت بنا به نوع کار ما مهم می باشد، باید قبل از طراحی کارت ویزیت لایه باز و چاپ کارت ویزیت لایه باز در انتخاب جنس کارت ویزیت نسبت به کار خود از مشاورین تبیغاتی کمک گرفت.

کارت ویزیت بهترین ابزار بازاریابی و تبلیغات برای سهولت جابجایی و جمع و جور بودن به حساب می آید. کارت ویزیت ها باید به راحتی در جیب و کیف پول و داخل کشوی میز و کیف مدارک جا شوند . با انتخاب درست جنس و نوع کارت ویزیت نسبت به کارو فعالیت شما ، می تواند هدف های شما را بهبود ببخشد. کارت ویزیت لایه باز با طراحی حرفه ای به چاپ رسیذه با اینکه بنظر می آید یک تبلیغ ساده است ولی گویای حرف های بسیاری در زمینه بازاریابی کار شما می باشد.

همچنین باید توجه داشته باشید هرچه بازار هدفتان افراد خاص و شرکت های خاص تر بوده باید کارت ویزیت لایه باز شما حرفه ای تر و شیک تر باشد تا مخاطب را به فکر جهت کار شما وادار نماید.

می گویند هرچه طراحی کارت ویزیت لایه باز و چاپ کارت ویزیت خاصتر انجام شود مخاطب بازار هدف شما بیشتر طرح کارت ویزیت لایه باز در ضمیر ناخداگاهشان باقی می ماند و تیری که به هدف برخورد کرده است.

یکی دستاوردهای کارت ویزیت لایه باز آن است که روی آن به صورت کاملا عادی و کار ،نام  و نام خانوادگی ، آدرس تلفن ، موبایل،  دفتر کار، سرویس های رایگان و غیر رایگان یا جنس یا خدمات عرضه شده و شماره فکس ، نمابر ، ایمیل ، آدرس وب و لوگو حرفه ای چاپ می شود. ظهر کارت ویزیت لایه باز کارت ویزیت معمولا تهی است . بطورمثال، کارت ویزیت لایه باز پشتش یا خالی یا به زبان دیگری برای معرفی طراحی شده است .

کارت ویزیت لایه باز یک فایل تبلیغاتی می باشد که اشخاص با به کار گیری از آن می‌توانند کارشان را تبلیغات کنند. کارت ویزیت لایه باز معمولا در اطلاعاتی اعم از اسم شخص، سمت، اسم شرکت و شماره برقراری تماس هست .

کارت ویزیت لایه باز در حالتی ‌که که در پباده سازی بصری، محتوا و شیوه طراحی و همینطور هنرها و تکنیک گرافیکی از کارت ویزیت لایه باز وسواس به خرج دهید و قوانین اینترنشنال را رعایت نمایید، کارت ویزیت لایه باز  نهایتا در ارتباطات خویش با دیگر همکاران به نتایج و هدف های بسیار خوشایندی دست خواهید یافت.

طراحی لایه باز کارت ویزیت

کارت ویزیت لایه باز بعد از طراحی و چاپ برای معرفی کسب و کار و تخصص ما به سایرین می باشد.

از کارت ویزیت ها که بصورت کارت ویزیت لایه باز طراحی شده و قابلیت ویرایش دارند برای ایجاد یک فایل حرفه ای می توان نام برد.

داشتن کارت ویزیت لایه باز خوب نشانه اهمیت شما به کارتان است.

قیمت مناسب کارت ویزیت لایه باز ها نسبت به دیگران یک پوئن مثبت برای ما تلقی می شود.

با استفاده از کارت ویزیت لایه باز می توانیم در کمترین زمان ممکن فایل آن را ویرایش نموده و کارت ویزیت لایه باز را طبق سلیقه خودمان در بیاوریم و کار را به مشتریان خود اعم از مشتریان خاص و غیر خاص ارائه دهیم.

از دیگر مزایای کارت ویزیت لایه باز ها قابل حمل بودن آنها ست که با هر سیستمی که فقط و فقط برنامه فتوشاپ داشته باشد قابل ویرایش است.

استفاده نامحدود از کارت ویزیت لایه باز برای خودتان یکی دیگر از این مزیت هاست.

کارت ویزیت لایه باز برای شما قابلیت اختصاصی دارد. کیفیت چاپ خصوصی به مراتب بیشتر از چاپ عمومی کارت ویزیت لایه بازمی باشد. قیمت خرید کارت ویزیت لایه بازبه صورت کارت ویزیت لایه باز اختصاصی بالاتر از کارت ویزیت لایه باز چاپ عمومی است .

چاپ کارت ویزیت لایه باز در چندین  سایز مختلف است که در زمان خرید کارت ویزیت لایه باز باید دقت لازم انجام شود. سایز 4.8 در 8.5 سانتی متر معمولی تری و ابتدایی ترین و کوچکترین کارت ویزیت لایه باز  که کارت گلاسه و کارت سلفون مات و کارت سلفون براق را شامل می شود. سایز بعدی 9 *6 سانتیمتر است  که اغلب کارت ویزیت لایه باز ها در این سایز به صورت دورگرد است که کارت ویزیت لمینت را شامل می شوند.

کارت ویزیت لایه باز ی هم به صورت مربعی هستند و اغلب در سایز 5.5 * 5.5 تولید می شوند جمله این کارت ویزیت لایه باز می توان به کارت ویزیت لمینت مربعی اشاره نمود.

یک کارت ویزیت لایه باز با اینکه ظراهری بسیار ساده  دارد  اما می تواند از ایده آل ترین و تاثیر گزارترین  و مهم ترین ارتباط بین شما و مخاطبانتان شود.

 

سایز کارت ویزیت لایه باز ها اغلب در سایزهای ۴.۸ * ۸.۵ سانتی متر و ۹ * ۶ سانتیمتر که بعداز مراحل چاپ و روکش و برش سایزش کوچکتر شده و تقریبا در سایز۵.۵ *۸.۵ به دست ما می رسد . کارت ویزیت لایه باز که ارائه می شوند بصورت یک رو و دور و طراحی و به چاپ می رسند.

برای کارت ویزیت گلاسه ۳۰۰ گرم و پی وی سی ۵۰۰ میکرون و پی وسی ۷۶۰ میکرون ، کاغذ های بافت دار کتان کارت ویزیت لایه باز  متفاوت است که باید قبل از طراحی به طراح کارت ویزیت لایه باز  اطلاع داده شود.

 

از کارت ویزیت لایه باز جهت چاپ انواع کارت ویزیت ها میتوان به مواردی همچون کارت ویزیت سلفون مات و کارت ویزیت براق ، کارت کتان ، کارت لمینیت مات و کارت لمینیت براق ، کارت سوسماری ، کارت ویزیت پی وی سی750میکرون و500میکرون ، کارت ویزیت سلفون مخملی ، کارت ویزیت با طرح و اشکال گرافیکی خاص ، کارت ویزیت دایره ، کارت ویزیت یووی و ورنی ، کارت کتان امباس ، کارت ویزیت نقره کوب و کارت ویزیت طلاکوب اشاره نمود.

چاپ کارت ویزیت لایه باز تیراژ 1000 عدد به بالا است معمولا که بیشترمحدودیتی ندارد می تواند به تعداد دفعات بالا چاپ شود. در کارت ویزیت لایه باز اغلب در اندازه های استاندارد طراحی شده و پس از طراحی کارت ویزیت لایه باز و چک کردن اندازه  و کد رنگی کارت ویزیت لایه باز  توسط طراح آن آماده برای چاپ میشود.

اما ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم، طراحی کارت ویزیت لایه باز خود را به یک متخصص گرافیک حرفه ای بسپارید زیرا هویت شما با این کارت نمایش داده می شود که بسیار مهم است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :