طراحی لوگو آنلاین

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی لوگو آنلاین

روش کاربه این صورت است که برای هرنوع کسب و کاری که دارید لازم است یه لوگو داشته باشید. به منظور راحتی کار شما از طریق آنلاین طرح می توانید طراحی لوگو آنلاین را سفارش داده و فایل گرافیکی لوگو آنلاین را دریافت نمایید و بصورت اینترنتی مبلغ را پرداخت نمایید. لازم بذکر است که طراحی لوگو آنلاین شما توسط طراح مجرب مجموعه با رعایت اصول گرافیکی و رنگبندی انجام می شود و نهایتا فایل لایه باز را دراختیار شما قرار می دهند تا بتوانید جهت کارهای تبلیغاتی خود از جمله کارت ویزیت تراکت مهر تابلو و غیره استفاده نمایید. وقتی صحبت طراحی لوگو آنلاین است یعنی تمامی مراحل بصورت غیرحضوری است و شما در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید.

طراحی لوگو آنلاین

جهت طراحی لوگو آنلاین این موارد را مطالعه نمایید تا دقیقا آن لوگویی شود که مورد پسند شماست .

لوگو انواع مختلفی دارد که ما به بررسی برخی می پردازیم:

طراحی لوگو آنلاین بصورت نماد ( پیکتوگرام ، آیکون ، نشانه )

این سبک لوگو بصورت یه شکل خاص می باشد که مثل کتاب برای فروشگاه کتاب این نوع لوگو در ذهن به سادگی می نشیند و پیام خود را نیز به راحتی انتقال می دهد که مربوط به کتاب یا کتاب فروشی است.

در این نوع لوگو تمرکز بیشتر روی شکل است نه متن یا نوشتار و فونت.

 طراحی لوگو آنلاین نوشتاری ( تایپو گرافی ، متن فارسی، متن لاتین )

همان طور که از اسمش پیداست برپایه نوشتار است که یک فونت مناسب لاتین و یا فارسی را انتخاب نموده و با ایجاد تغییرات بصورت خلاقانه به آن زیبایی بصری می دهند.

 طراحی لوگو آنلاین نماد

برای مثال از نماد حرف ل برای کلمه لوگو استفاده می شود و بازهم برای چشم نواز بودن از خلاقیت استفاده نموده و کمی آنرا تزیین نموده و تغییراتی به آن می دهند منتهی اصلیت کار یعنی همان حرف ل باید به کل طرح غالب باشد. بیشتر در جاهایی کاربرد دارد که نام شرکت طولانی است که به اختصار اول کلمات را استفاده می کنند.

طراحی لوگو آنلاین ترکیبی ( ترکیب نوشتار و نماد گرافیکی )

برخی از شرکت ها بیشتر به این اصل اعتقاد دارند که لوگو باید به صورت هم شکل و هم متن نوشتار باشد که با این گزینه نیازشان تامین خواهد شد. در این مدل نماد گرافیکی و یا شکل هندسی در کنار متن می آید و با یک ترکیب رنگ هوشمندانه می توان یک لوگوی حرفه ای طراحی نمود برای مثال هم میتوان به لوگوی همراه اول اشاره کرد.

طراحی لوگو آنلاین حرفه ای

حال با اطلاعاتی که در زمینه طراحی لوگو آنلاین بدست آوردید می توانید به راحتی تصمیم گیری نموده و لوگوی مورد نظرتان را به سلیقه خودتان با دید بازتر سفارش دهید . آنلاین طرح با کادر مجرب خود آمادگی دارد طراحی لوگو آنلاین شما را در اسرع وقت با بهترین کیفیت انجام دهد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :