طرح لايه باز لوگو

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طرح لايه باز لوگو

طرح لايه باز لوگو همان فایل گرافیکی است که بعد از طراحی توسط طراح به شما داده می شود که لایه باز بودن لوگو جهت ویرایش رنگ و یا سایز در کارهای مختلف شما برای مثال سبک کارت ویزیت مهر و یا تابلوی سردرب و شایدم هدایای تبلیغاتی در هرکدام نیاز است تا هم ابعاد و هم رنگ بندی فایل تغییر کند به همین منظور طرح لايه باز لوگو به شما داده می شود.

طرح لايه باز لوگو

از ویژگی های یک لوگوی خوب این است که در درجه اول طرح لايه باز لوگو قابل ارائه باشد .از دیگر ویژگی های آن می توان به نکات ذیل اشاره کرد:

لوگو باید در کمال سادگی پیام خاصی را به مخاطب بدهد و از شلوغ کردن بیش از حد طرح لايه باز لوگو خودداری نمود زیرا تاثیر معکوس دارد و مشتری و مخاطبان سردرگم می شوند.

اگر طرح لايه باز لوگو به گونه ای طراحی شود که در ذهن مخاطب بنشید و با مشتری ارتباط برقرار کند مخاطب آن را هیچ وقت از یاد نخواهد برد.

طرح لايه باز لوگو به سمتی می رود که حتی افراد بی سواد و کودکان هم بدون خواندن نام آن می توانند ارتباط برقرار کنند تنها با یک نگاه ساده و گذارا به این منظور بهتر است که شکل و متن در کنار هم بصورت ترکیبی باشد تا تاثیر خود را بروی مشتریان بگذارد.

طرح لايه باز لوگو باید زیبایی بصری داشته باشد که جز مهم ترین ارکان طراحی یک لوگوی خوب است از رنگ بندی نسبت به هر صنف گرفته تا اشکال استفاده شده در آن و همچنین متن و فونت های استفاده شده در آن مختصر مفید ساده و جذاب از خوصیات طرح لايه باز لوگو خوب بشمار می رود.

وقتی طرح لايه باز لوگو در اختیار شما قرار داده می شود کاملا مشهود است که لایه به لایه و نقطه به نقطه کار قابل ویرایش رنگ و ابعاد است از این رو مطمئن خواهید شد که کار کپی نبوده و طرح لايه باز لوگو توسط طراح مجموعه طراحی شده است. لوگوی شما باید منحصر بفرد باشد تا شما را از سایرین و رقبا درخشانتر نشان دهد.

وقتی که کارتان جذاب و اختصاصی برای خودتان باشد بدون شک مشتری شما را از بین سایرین تشخیص خواهد داد و این امر برای شما ثبات مشتری را به ارمغان می آورد.

از طرفی هم طرح لايه باز لوگو وقتی طراحی می شود نباید بیش از حد هم ساده باشد تا براحتی دیگران بتوانند انرا کپی کنند. اینکار را می توان با کمی خلاقیت به نحو احسن انجام داد.

در طرح لايه باز لوگوهای ترکیبی چون فایل بصورت لایه باز هست می توان گاهی فقط از نوشته و گاهی فقط از شکل هندسی آن استفاده نمود . طرح لايه باز لوگو این امکان را به ما میدهد تا در اسرع وقت بدون افت کیفیت این کار را انجام دهیم.

طرح لايه باز لوگو آنلاین

نکته مهم دیگر در مورد طراحی لوگو رنگ آن است شاید بنا به شرایط نیاز باشد رنگ لوگو تغییر پیدا کند برای مثال برای زدن مهر لازم است تک رنگ شود برای این امروقتی طرح لايه باز لوگو را در اختیار داشته باشیم در کسری از ثانیه آنرا تک رنگ خواهیم نمود اگر هم خودتان نتوانتستید طرح لايه باز لوگو را به اپراتوری که قرار است کار تبلیغات شما را انجام دهد تحویل دهید البته با داشتن طرح لايه باز لوگو که براحتی برایشان قابل اجراست.

دیگر مزیت طرح لايه باز لوگو این است قابلیت ارتقا دارد یعنی می توانید به مرور زمان بسته به زمان های مختلف طرح را آپدیت نمایید.

در آخر اینکه طرح لايه باز لوگو که توسط آنلاین طرح برای شما آماده شده از لحاظ رنگ بندی و گرافیک بدون نقص بوده و به شما در زمینه برندسازی کمک بسزایی خواهد نمود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :