فايل لايه باز

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398 در ساعت 11 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فايل لايه باز

برای تعریف فايل لايه باز بهتر است بگوییم نرم افزارهای زیاد برای تولید فايل لايه باز موجود است که بهترین آن ها فتوشاپ است. فايل لايه باز تولید شده توسط طراح با نرم افزارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ قابلیت ویرایش دارد که کاربربه راحتی با چند کلیک ساده و تغییرات جزئی در متن و تصویر طرح را برای خود آماده سازی می کند.

فرمتی در در برنامه فتوشاپ اغلب از آن استفاده می شود PSD است البته فرمت های دیگری هم وجود دارد ولی درفايل لايه باز اغلب از این پسوند استفاده می شود. جهت ذخیره سازی در فتوشاپ کافیست تا فرمت PSD را انتخاب نمایید که فايل لايه باز ذخیره شود. باید این را هم در نظر داشته باشید که فايل لايه باز فضای بیشتری نسبت به فایل لایه بسته اشغال می کند.

کاربردهای فايل لايه باز برای افرادیست که علمی از طراحی ندارند و حتی کسانی که طراحی را بلدند در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.

فایل لایه باز

برای طراحانی که مدام سفارش دارند کاربرد فراوانی دارد چون نمونه فايل لايه باز های زیادی درسایت آنلاین طرح وجود دارد و بسته به نوع کسب و کار و سلیقه های گوناگون قدرت تصمیم گیری خواهند داشت وهم چنین چون فايل لايه باز براحتی قابل ویرایش هست و زمان کمی میگیرد از طراح می تواند کار خود را گسترده تر کرده و سفارش های بیشتری را قبول کند و مراحل پیچیده طراحی را از پروسه کار خود حذف نماید.

سایت آنلاین طرح با تنوع بسیار در زمینه های ذیل فايل لايه باز ارائه می دهد:

فايل لايه باز کارت ویزیت برای تمامی اصناف

فايل لايه باز بنر های لارج فرمت برای تبلیغات محیطی

فايل لايه باز کاتالوگ حرفه ای برای شرکت های خصوصی و دولتی

فايل لايه باز بروشور جهت معرفی کالا و یا خدمات

فايل لايه باز تراکت برای تبلیغات خانه به خانه یا تبلیغ خیابانی  

فايل لايه باز متفرقه با سفارش شما در ابعاد سفارشی ما

فايل لايه باز لوگو که این مورد کاملا اختصاصی و منحصر بفرد برای برندتان می باشد

فايل لايه باز ست اداری جهت ارگان ها و شرکت ها

فايل لايه باز برای شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام که امروز واقعا پیشرفت خوبی کرده و لازم است در گذاشتن پست ها از طرح های حرفه ای استفاده کرد که در نهایت افزایش فروش را به دنبال داشته باشد.

فایل لایه باز آنلاین

فايل لايه بازی که توسط سایت آنلاین طرح خریداری می شود علاوه بر داشتن قابلیت ویرایش آسان از لحاظ تمامی جهات رفع نقص شده است. تیم مجرب آنلاین طرح همچنان در راستای مشتری مداری بصورت مداوم فايل لايه باز به سایت اضافه می کند تا از طرفی هم آزادی انتخاب را بنا به سلیقه های مختلف بهبود می بخشد و هم آرشیو شامل دنیایی از فايل لايه باز در اختیار مشتریان قرار می دهد.

لازم بذکر است خرید فايل لايه باز بصورت غیر حضوری و آنلاین در کسری از ثانیه با چند کلیلک ساده انجام می شود.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :